El Salihin Group

Şirketimizin ayrıca Çin Halk Cumhuriyeti’nde, Guanzo ve Ayo şehirlerinde ikinci ve üçüncü, Suudi Arabistan’da dördüncü ve Irak’ta Bağdat, Basra, Kerbela, Kerkük, Musul, Erbil, Süleymaniye gibi büyük şehirlerde şubeleri bulunmaktadır. Şirketimiz bu ülkelerde ki projelerinizde, gümrük, nakliye gibi tüm işlerinizde sizlere her türlü destek ve yardımı sağlamaktadır. Dünyanın her tarafından kaynağından alıp, imalat aşamasından başlayarak takip ve kontrol işleri yapılır ve ürünlerin müşterilerine güvenli, sorunsuz ve garantili bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Elsalihin Genel Ticaret ve Uluslararası Nakliye Şirketi’nin müşterileri ile olan ilişkilerde temel prensibi, güvenilir olmak, yapılan işte ciddiyet, karşılıklı memnuniyet ve kusursuz hizmettir.

Şirketimiz profesyonel kadrosunda yer alan her dalda tam teşekküllü teknik, yöneticilik seviyesi yüksek personeliyle en üstün hizmeti vermektedir. Yukarıda da belirtildiği gibi şirketimizin amacı dürüst, güvenilir, sadık ve en hızlı şekilde hizmet verebilmektir.

Adım adım daha ileri ve güvenilir hizmette beraber büyümek dileği ile.